Umów się dzisiaj

 

Nazywam się Bożena Hubińska,

jestem rehabilitantką z 25-letnim doświadczeniem.

 

Przez 11 lat pracowałam w Portowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Gdyni, gdzie zajmowałam się rehabilitacją pacjentów po urazach kończyn górnych i dolnych, złamaniach kręgosłupa, porażeniach nerwów, zespołach bólowych kręgosłupa oraz chorobami zwyrodnieniowymi i reumatycznymi. W tym samym czasie przez 5 lat prowadziłam gimnastykę korekcyjną w Przedszkolu Samorządowym nr 48 w Gdyni, stykając się z różnorodnymi wadami postawy.

 

Przez ostatnie 10 lat pracowałam w Niepublicznym Zakładzie Rehabilitacji w Gdyni, w którym specjalizowałam się w rehabilitacji środowiskowej (domowej) związanej z pacjentami unieruchomionymi w domu z powodu swojej niepełnosprawności. Dotyczyło to przede wszystkim pacjentów neurologicznych: udary, wylewy, zatory i porażenia nerwów, a także złamaniach kręgosłupa lub wymianie endoprotezy stawu biodrowego lub kolanowego oraz po operacjach haluxa.

 

Dysponuję własnym sprzętem do elektroterapii i oferuję Państwu swoje długoletnie doświadczenie w stosunku do osób niepełnosprawnych i chorych.

 

 

Zapraszam do korzystania z naszych usług

Bożena Hubińska